Save the date
Hoe je als bedrijf de omgevingskwaliteit en natuur/groen kunt verbinden met je bedrijf en welke regelingen je daarbij kunnen helpen.
Datum: Dinsdag 8 november 2022, 15.00 tot 17.00 uur
Locatie: Vakantiepark Mölke, Molendijk 107, 7466 PD Zuna
De omgeving rond een toeristisch bedrijf maakt een onmisbaar onderdeel uit van de beleving van de gast. We hebben daarom een gezamenlijke opgave én belang om hier goed voor te zorgen. De omgeving biedt echter ook veel kansen en mogelijkheden om als ondernemer op in te spelen. Vanuit Gastvrij Overijssel zijn er verschillende regelingen om je daarbij te helpen. In deze kennissessie praten we je bij over deze onderwerpen en mogelijkheden, hoor je praktische voorbeelden van andere ondernemers en kun je kijken wat jij kunt doen.
14.30-15.00 uur – Inloop
15.00-15.10 uur – Welkom door Wout Nieuwenhuis van Landschap Overijssel, namens Gastvrij Overijssel.
15.10-15.30 uur – Provincie Overijssel; Jesse Zwiers over waarom de provincie inzet op de combinatie Vrijetijdseconomie en natuur en de omgevingsvisie.
15.30-15.45 uur – Toelichting regelingen en subsidies Gastvrij Overijssel en praktische voorbeelden.
15.45-16.30 uur – Mölke vertelt over de ontwikkelingen die ze hebben doorgevoerd de afgelopen jaren zowel vanuit de ondernemer (Bert/ Rutger van de Maat) als vanuit de landschapsarchitect (Odin). Aansluitend een korte rondleiding over het bedrijf om deze ontwikkelingen zelf te zien.
16.30-17.00 uur – Borrel
Bekijk nu het aanbod in Hardenberg en boek jouw onvergetelijke vakantie!